ABM Centrum gwarantuje udane i bezpieczne zakupy. Jeżeli rozmyśliłeś się z zakupu i chciałbyś zwrócić towar to masz na to 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Poniżej przedstawiamy warunki z którymi należy się zapoznać. Będziemy wdzięczni jeżeli zwracany towar będzie zbliżony stanem do tego jaki otrzymaliście Państwo od Nas.

 

JAK DOKONAĆ ZWROTU ZAKUPÓW?

 

1. Jeśli zdecydowałeś się na zwrot, wyślij informację na: reklamacje@abmcentrum.pl .

 

2. W informacji zwrotnej wysłanej na adres mailowy z którego otrzymaliśmy zgłoszenie otrzymasz informację o rodzaju spedytora z którym powinieneś się skontaktować w celu nadania paczki, adres na jaki należy wysłać zwracany produkt.

 

3. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki mamy zwrócić zapłatę.

 

4. Zwrot zakupów odbywa się na koszt ABM Centrum – Grupa ABM, pod warunkiem odesłania naszym wskazanym spedytorem. W innych przypadkach Klient sam pokrywa koszt zwrotu.

 

5. W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, wyślemy na Twój adres mailowy informację o zwrocie. W ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto.

 

WARUNKI ZWROTU ZAKUPÓW

 

Zasady zwrotu produktów zakupionych w sklepie internetowym są dokładnie uregulowane ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27. Na jej podstawie, konsumentowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w okresie 14 dni od dostarczenia. Konsument ma prawo zwrotu bez podania przyczyn, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

 

Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

 

Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. oraz produkty szybko psujące np. artykuły spożywcze.